Handboekbinderij De Blauwe Nachtegaal

Het adres voor ambachtelijk bindwerk, boekrestauratie en luxe kartonnage in Dordrecht

Links

Bedrijven, boekenvrienden en handwerkslieden waarmee De Blauwe Nachtegaal graag zaken doet en diensten voor verricht.


Opdrachtgevers

Antiquariaat Quist ── Books │ Manuscripts │ Prints │ Sculptures │Paintings ­── www.antiquarianquist.com

Atelier De Ganzenweide ── Boekbinderij en uitgeverij van boeken in losse katernen. ── www.ganzenweide.nl

Barabas ── Uitgeverij │ Stripwinkel │ Antiquariaat ── www.profbarabas.nl

Bron Drukkerij ── Handelsdrukwerk │ Familiedrukwerk │ Copy & Printservice ── www.brondrukkerij.nl

Convoy Uitgevers ── Praktische studieboeken voor het HBO en WO ── www.convoy.nl

Cromberge Genealogisch onderzoeksbureau ── Stamboomonderzoek ── www.cromberge.nl

DWD ── Druk │ Print │ Reclame ── www.colouryourbusiness.nl

Muziek maken in Dordrecht ── Zingen en spelen o.l.v. Jaap Schallenberg. ── www.muziekmakenindordrecht.nl

Van Abbemuseum ── Museum voor moderne en hedendaagse kunst. ── www.vanabbemuseum.nl


Boekhandelaren

Antiquariaat A. Kok & Zn ── Een goede reden voor een bezoek aan Amsterdam. ── www.nvva.nl/kok

De Boekenla ── Algemene voorraad 2e-hands boeken, alle genres. Tevens strips en LP's. In- en verkoop. ── www.boekenla.nl

De Nwe Bengel ── Dordrecht boft toch maar met deze zelfstandige boekendealer en uitgeverij! ── www.debengelonline.nl

De Stripspecialist ── Al meer dan 30 jaar in het hart van de Bredase binnenstad. ── www.destripspecialist.nl

De 2 Uiltjes ── In- en verkoop van boeken, prenten, tijdschriften, brochures en ansichtkaarten. ── www.2uiltjes.nl

Get Back Music ── Inkoop en verkoop van cd's, dvd's en vinyl, boxsets en muziekboeken. ── www.getbackmusic.nl

LeesLETTERS ── Leesspeciaalzaak met alles over (leren) lezen. ── www.leesletters.nl

Lidy Schoonens Boeken ── Kalligrafie │ Boekbinden │ Papier ── www.lidyschoonensboeken.nl

Miniatuurboekbinden Tine Krijnen ── Groots in het kleinste. ── www.miniatuurboekbinden.nl

Pop-Up Bookshop ── Gespecialiseerd in alle soorten beweegbare boeken. ── www.popupbookshop.com

Stripwinkel Sjors ── Sinds 1975 de leukste stripwinkel ten zuiden van Amsterdam! ── www.stripwinkel-sjors.nl


Drukkers │ Uitgevers

Drukkerij RAD ── Complete grafische service voor bedrijven en particulieren. ── www.drukkerij-rad.nl

Repro & Design ── Kopie-, Print- en Plotservice. ── www.repro-design.nl

Uitgeverij De Inktvis ── Makkelijk te lezen kinderboeken. ── www.inktvis.nl


Ambachtslieden

Atelier Henriëtte Kros ── Kunst en Lijsten. Kunst in opdracht, diverse technieken. ── www.henriettekros.nl

Wout Bosma ── Jazz-guitars :: www.jazz-guitar.com ── Terz & parlor guitars :: www.terz-parlorguitars.nl

Ceciel Hattinga ── Schilderwerk │ Tekeningen │ Collages │ Gedichten │ Boeken  ── www.cecielhattinga.nl

ILLU ── 3Dprint, 3Dscan & Lasercutting. ── www.illu.it

Keramiek Atelier Hof 3 ── Traditioneel ambacht │ Moderne vormgeving │ Nijver handwerk ── www.karindolman.nl

Lucienne van der Lans ── Nieuwbouw en restauratie, verkoop en verhuur van violen. ── www.lucienne-vioolbouw.nl

Smederij Harm Struik ── Smeedwerk │ Metaalvormgeving │ Restauratie ── www.smederijharmstruik.nl


Leveranciers

Antonio Vélez Celemín ──   Fantastisch prachtig mooi gemarmerd papier uit Spanje. ── www.antoniovelezcelemin.blogspot.com

Boektotaal ── Alles voor de handboekbinder. ── www.boektotaal.nl

Damen / Papier Royaal ── Winkel voor boekbindersmateriaal & sierpapier. ── www.papier-royaal.nl

Jansen-Wijsmuller & Beuns ── Groothandel in Boekbinders-, Restauratie- en Conservatiematerialen. ── www.jwb-ceka.nl


En verder...

Boekdruk Museum Dordrecht ── Werkend grafisch museum uit de vorige eeuw. ── www.boekdrukmuseum.nl

De Dordtse Boekenmarkt ── Perfect dagje uit voor boekensneupers, op de 1e zondag in juli.   ── www.dordtseboekenmarkt.nl

Kunstrondje Dordt ── Wandeling langs galeries, kunst-, antiek- en curiosawinkels, antiquariaten en musea. ── www.kunstrondje.nl

Museum "Caput Ovis" ── Grafisch werk van kunstenaars met Dordtse wortels (19e en 20e eeuw) en veel meer... ── www.caputovis.nl

Museum Meermanno│Huis van het Boek ── Het geschreven en gedrukte boek van verleden tot heden. ── www.meermanno.nl

Stichting Handboekbinden ── Voor en door liefhebbers van het handgebonden boek. ── www.stichting-handboekbinden.eu


W e r  B ü c h e r  s c h e n k t, s c h e n k t  W e r t p a p i e r e