Handboekbinderij De Blauwe Nachtegaal

Het adres voor ambachtelijk bindwerk, boekrestauratie en luxe kartonnage in Dordrecht

Links

Bedrijven, boekenvrienden en handwerkslieden waarmee De Blauwe Nachtegaal graag zaken doet en diensten voor verricht.


Opdrachtgevers

André Nuyens ── Jeugdboeken │ Kinderboeken │ Prentenboeken │ Gedichten en nog meer ── www.andrenuyens.nl

Antiquariaat Hermann L. Strack── Natuurlijke historie │ Wetenschappen │ Medisch │ Reizen ── www.strackbooks.nl

Arno van der Linden Photography ── Modelshoots │ Art │ Fashion ­── www.avdlinden.nl

Barabas ── Uitgeverij │ Stripwinkel │ Antiquariaat ── www.profbarabas.nl

Bron Drukkerij ── Handelsdrukwerk │ Familiedrukwerk │ Copy & Printservice ── www.brondrukkerij.nl

Convoy Uitgevers ── Praktische studieboeken voor het HBO en WO ── www.convoy.nl

Cromberge Genealogisch onderzoeksbureau ── Stamboomonderzoek ── www.cromberge.nl

DWD ── Druk │ Print │ Reclame ── www.colouryourbusiness.nl

Life in Motion ── Bruidsreportages │Bedrijfsfilms │Trouwclips │Instructiefilms │Promotiefilms ── www.lifeinmotionfilms.nl

Quist Antiquarian ── Books │ Manuscripts │ Maps │ Prints ──  www.antiquarianquist.com

Van Abbemuseum ── Museum voor moderne en hedendaagse kunst. ── www.vanabbemuseum.nl


Boekhandelaren

Antiquariaat 't Leesbeest ── Nederlandse, Engelse en kinderliteratuur. Kunst- en fotografieboeken. ── www.antiquariaat-leesbeest.nl

De Nwe Bengel ── Dordrecht boft toch maar met deze zelfstandige boekendealer en uitgeverij! ── www.debengelonline.nl

De Stripspecialist ── Al meer dan 30 jaar in het hart van de Bredase binnenstad. ── www.destripspecialist.nl

De 2 Uiltjes ── In- en verkoop van boeken, prenten, tijdschriften, brochures en ansichtkaarten. ── www.2uiltjes.nl

Get Back Music ── Inkoop en verkoop van cd's, dvd's en vinyl, boxsets en muziekboeken. ── www.getbackmusic.nl

LeesLETTERS ── Leesspeciaalzaak met alles over (leren) lezen. ── www.leesletters.nl

Lidy Schoonens Boeken ── Kalligrafie │ Boekbinden │ Papier ── www.lidyschoonensboeken.nl

Pop-Up Bookshop ── Gespecialiseerd in alle soorten beweegbare boeken. ── www.popupbookshop.com

Stripwinkel Sjors ── Sinds 1975 de leukste stripwinkel ten zuiden van Amsterdam! ── www.stripwinkel-sjors.nl


Boekbinders

Atelier De Ganzenweide ── Boekbindatelier ── www.ganzenweide.nl

Miniatuurboekbinden Tine Krijnen ── Groots in het kleinste. ── www.miniatuurboekbinden.nl


Drukkers │ Uitgevers

Drukkerij RAD ── Complete grafische service voor bedrijven en particulieren. ── www.drukkerij-rad.nl

Repro & Design ── Kopie-, Print- en Plotservice. ── www.repro-design.nl

Uitgeverij Boekblok ── Boeken in losse katernen │ graf. vormgeving │ webontwerp │ handboekbinden ── www.uitgeverijboekblok.nl

Uitgeverij De Inktvis ── Makkelijk te lezen kinderboeken. ── www.inktvis.nl


Ambachtslieden

Atelier Henriëtte ── Kunst en Lijsten. Kunst in opdracht, diverse technieken. ── www.atelierhenriette.nl

Ceciel Hattinga ── Schilderwerk │ Tekeningen │ Collages │ Gedichten │ Boeken  ── www.cecielhattinga.nl

ILLU ── 3Dprint, 3Dscan & Lasercutting. ── www.illu.it

Pottenbakkers Atelier Hof 3── Keramiek in opdracht │ Kopjes, potten, borden, schalen, tegels, kannen, lampen ── www.hof3.nl

Smederij Harm Struik ── Smeedwerk │ Metaalvormgeving │ Restauratie ── www.smederijharmstruik.nl


Leveranciers

Antonio Vélez Celemín ──   Fantastisch prachtig mooi gemarmerd papier uit Spanje. ── www.antoniovelezcelemin.blogspot.com

Boektotaal ── Alles voor de handboekbinder. ── www.boektotaal.nl

Papier Royaal ── Winkel voor boekbindersmateriaal & sierpapier. ── www.papier-royaal.nl

Jansen-Wijsmuller & Beuns ── Groothandel in Boekbinders-, Restauratie- en Conservatiematerialen. ── www.jwb-ceka.nl

Louët ── Boekbindgereedschap en meer... ── www.louet.nl

Stichting Lettergieten 1983 ── Loden letters en ornamenten voor boekdruk en foliedruk. ── www.lettergieten.nl


En verder...

Boekdruk Museum Dordrecht ── Werkend grafisch museum uit de vorige eeuw. ── www.boekdrukmuseum.nl

De Dordtse Boekenmarkt ── Perfect dagje uit voor boekensneupers, op de 1e zondag in juli.   ── www.dordtseboekenmarkt.nl

Kunstrondje Dordt ── Wandeling langs galeries, kunst-, antiek- en curiosawinkels, antiquariaten en musea. ── www.kunstrondje.nl

Huis van het Boek ── Het geschreven en gedrukte boek van verleden tot heden. ── www.huisvanhetboek.nl

Stichting Handboekbinden ── Voor en door liefhebbers van het handgebonden boek. ── www.stichting-handboekbinden.eu


W e r  B ü c h e r  s c h e n k t, s c h e n k t  W e r t p a p i e r e